Makaslı Platform

Makaslı Platform Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda Makaslı Platform kiralama hizmetini, en uygun fiyat garantisi ve sorunsuz olarak yerine getirmekteyiz. Hızlı ve güvenli bir şekilde kiralama hizmetlerinde bulunmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz. Hızlı ve güvenli olarak hizmetlerimizi veren firmamız platform kiralama hizmetlerinde öncü bir firmadır ve asla kaliteden ödün vermeden çalışmalarını yürütmektedir. 

Firmamız, Makaslı platform kiralama yapacak olan iş yerleri için kesin çözümler bularak, istenilen düzeyde, platform kiralama hizmetlerinden yararlanacaktır. Her daim kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmetlerini sunan firmamız geniş makaslı platform hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sorunsuz olarak sunmaktayız.

Makaslı Platform Kiralamanın Avantajları

*Zamandan Tasarruf :  Uzun süre boyunca iskele ile çalışan firmalar, ilk makaslı platform kiralamalarında kiralama sürelerini uzun tutarlar. Bunun nedeni iskelede yaşadıkları zahmetin aynısını makaslı platformda da yaşama korkusudur. Ancak makaslı platform ile çalışan firmalar taşıma, nakliye ve kurma sorunlarını ortadan kaldırdıkları için istenilen sonuca çok daha kısa bir sürede ulaşabilirler

*İş Güvenliği; Makaslı platform ile çalışan personeller gerekli güvenlik önlemlerini aldıkları zaman ( paraşüt tipi emniyet eri, baret vs. ) ve ayrıca makaslı platformda ki güvenlik bariyerleri sayesinde iskele çalışmalarına oranla çok daha güvenli bir çalışma imkanı bulurlar. Makine hareket ettiğinde uluslararası kurallar gereği yürüyüş sinyal sesi ve ışıklı ikaz vererek çevredekileri uyarmaktadır. Makaslı platformlar iş güvenliği çerçevesinde istenilen bütün güvenlik özelliklerini taşımaktadır.

*İş Gücü ; Çalışan personeller için iskeleyi bir yerden bir yere transfer etmek, taşımak oldukça zahmetli ve bir o kadar da masraflı olmasının yanında fazladan da iş gücü de gerektirir. Oysa k makaslı platform maksimum yüksekliğinde çalışırken bile hareket edebilir ve sizi yukarda bahsi geçen zahmetlerden kurtarır.

*Enerji Tasarrufu ; Akülü makaslı platformlar herhangi bir fosil yakıt kullanmadıklarından enerji tasarrufu yapmanızı sağlamakla birlikte daha çevreci bir gelecek için size destekçi olur.

*Operatör Masrafı; Makaslı platformları kullanmak için özel bir eğitime ihtiyaç olmadığından kendi personeliniz makineyi kolaylıkla kullanabilir ve buda sizi ayrıyeten operatör masrafı ödemekten kurtarır.

*Nakliye Kolaylığı; İskelede yaşanılan montaj ve söküm işlemlerinin aksine makaslı platformlar kurtarıcı veya vinçli kamyon ile rahatlıkla taşınabilir.

Kiralamanın Satın Alım Karşısında ki Avantajları

İlk yatırım maliyetinden sizi kurtarır.

Nakliye, bakım-onarım, sigorta, eleman maliyeti gibi giderleriniz olmaz

Proje maliyetiniz düşerken, projeye uygun birçok alternatif içinden işinize uygun seçimler yapmanızı sağlar

Makaslı Platform İle Çalışırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Makaslı platform çalışıyor durumdayken ileri ve geri hareketlerde çevreye hakim olunmalı ve zemin kontrol edilmelidir.
 • Zeminin çalışmaya uygun ve deformesiz olması ( çukur,tümsek,rampa …vs gibi )hususuna dikkat edilmeli.
 • Makaslı platform maksimum yükseklikte çalışıyorken sert ve ani hareketlerden kaçınılmalıdır.
 • Makaslı platform sepeti yukarı-aşağı veya ileri-geri hareket halinde çalışırken ikaz sesi vermesine dikkat edilmelidir.
 • Makaslı platform açık durumda çalışıyorken , dışarıdan herhangi bir kuvvete maruz bırakılmamalıdır, aksi halde devrilebilir.
 • Akülü makaslı platformlar açık alanda çalışırken hava koşullarına dikkat edilmedir.

Makaslı Platform Kiralarken Bilmeniz Gerekenler

 • Projemde ihtiyacım olacak maksimum çalışma yüksekliği nedir ?
 • İhtiyacım olan maksimum platform kapasitesi nedir ?
 • Çalışma alanının genişliği dar bir platform gerektiriyor mu?
 • Projemde dar dönüş yarıçapına ihtiyacım olacak mı?
 • Platformun katlar arası taşınması gerecek mi?
 • Platformun çalışacağı mekan kapalı mı?
 • Platformun çalışacağı mekanda engeller varmı? ( çukur, tümsek vs. )
 • Platformun çalışma alanına yatay yaklaşması gerekecek mi?