MAKASLI PLATFORM

 

Akülü Makaslı platformlar

8 metre akülü makaslı platform

8 metre akülü makaslı platform

7 – 8 metre akülü makaslı platformlar personel yükseltmek için Makaslı, Eklemli bomlu,teleskopik,telehandler ile daha güvenli bir çalışma hizmeti sunmaktadır.

Makaslı Platformları günlük, aylık, yıllık kiralama hizmetinde bulunabilirsiniz.

Makaslı Platform kiralayarak yapmış olduğunuz proje maliyetini düşürürsünüz.

Yapmış olduğunuz projeye göre bakım, sigorta, nakliye gibi birçok sorumluluktan sizleri kurtarır.

Projeniz de kullanacağınız Makaslı Platform yüksekliklerine göre değişiklik gösterebilir. Satın alma işleminde tek bir platform satın alırsınız. Kiralama işlemlerinde hangi yükseklikte makaslı platform isterseniz tercih alanı artmaktadır. 8 m  akülü makaslı platform ile personel yükseltici detaylı ile için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 0216 367 26 78 telefon numarasından 7 / 24 saat hizmet alabilirsiniz. 8 metre makaslı platform özellikleri için tıklayınız.

10 metre akülü makaslı platform ile 10 metrelik yükseklere tırmana biliyorsunuz. birçok bölümü bünyesinde bulunduran platform sonuç odaklı çalışmakta işlerin çok rahat bir şekilde yürümesini sağlamaktadır. 10 metre akülü makaslı platform kiralama hizmetlerini sorunsuz olarak hizmet vermekteyiz.

Kaldırma kapasitesi 230 kg olmakla birlikte kaldırılması zor olan yükleri taşıma ve kaldırma işlemlerini sorunsuz olarak yerine getirmektedir.

10 metre akülü makaslı platform kiralama hizmetlerini yerine getirmektedir. Platformlarımızı günlük, aylık, haftalık ve yıllık olarak kiralama hizmetlerinde bulunabilirsiniz.

10 metre akülü makaslı platform

8 metre akülü makaslı platform