Kurumsal

TT vinç kiralama ihtiyaca göre alanında uzman kadroları ile sorunsuz olarak hizmet vermeyi amaçlayan güçlü kurumsal yapıya sahip olan vinç kiralama firmasıdır. Firmamız her zaman müşteri odaklı hizmetler vererek güçlü referanslara sahip olmuştur ve halen referanslarını artırmaya yönelik hizmetler vermektedir. Kurumsal yapıyı her zaman ön planda tutan firmamız ilkeli ve kaliteli olarak hizmetlerini vermeye çalışmaktadır.

Platform kiralama hizmetlerinde geniş araç parkuru ile siz değerli müşterilerinize ihtiyacı olan platformları hızlı ve saatinde vermeye her zaman özen göstermektedir. Müşterilerimizi telefon müşteri hizmetlerimiz aracılığa doğru ve disiplinli olarak yönlendirmelerde bulunarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaktayız.

Firmamızın prensipleri arasında yer alan 7/24 saat hizmet anlayışı ile her daim kaliteli ve güvenli bir şekilde bizlerden vinç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızın bünyesinde yer alan araçlarımızın periyodik olarak bakımlarını yapmaktayız ve bunun yanında her daim çalışma alanlarımızı güvenli ortalama aldıktan sonra siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız.

Firmamız vinç alanında teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve her zaman en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizlerde yerinde ve zamanında hizmet almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal anlamda vermiş olduğumuz hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti kapsamında hızlı ve güvenli olarak vermekteyiz.

Firmamız son zamanlarda makaslı platform hizmetleri için gerekli adımları atarak manlift kiralama hizmetlerini faaliyete geçirmiştir. Sürekli olarak bu alana yatırımlarını gerçekleştiren firmamız bu alanda lider olmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Misyonumuz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını ve bütün gereksinimleri karşılayabilen kiralık vinç ve kiralık platform hizmetlerimizi sorunsuz, kaliteli, hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirebilmektir. Bu sebeple araç parkurumuzu son sistemlerle yenilemekte, çalışanlarımızı bu konularla ilgili eğitmekteyiz.Vinç kiralama alanında ki tecrübelerimizi çoğaltarak geliştirmekteyiz.

Vizyonumuz

Düzenli ve artan büyüme ile kiralık vinç sektöründe ki ağırlığımızı küresel boyutta zirveye taşımaktır. Bunu başarabilmek için; kendine güvenen, sistemli, pratik ve çözüm üreten ekibimize güveniyoruz. Sektörde ki farkımız kurumsal kimliğimiz, geniş araç parkurumuz, fonsiyonel çalışma alanlarına sahip profesyonel çalışanlarımız ile ölçülebilir.