Bizimle İletişime Geçiniz   0216 367 26 78   info@ttvinc.com.tr

TT Vinç 0(216) 367 26 78 – Kiralık Vinç Sektöründe Öncü Firma

TT Vinç olarak sürekli gelişen ülkemizde yük indirme, kaldırma, taşıma gibi ihtiyaçların sürekli artmasına karşın vinç kiralama hizmetlerini alanın da uzman çalışma arkadaşları ile güvenilir ekipmanları ve geniş vinç parkuru ile vinç kiralama alanında hizmet vermektedir.

Kaliteden taviz vermeden disiplinli ve güvenli hizmet vermeyi kendine aşılayan TT Vinç müşterilerin ihtiyaçların karşılamak ve hizmet verebilmek için internet alanında kendini geliştirerek referanslarını artırmakta ve Türkiye’nin kiralık vinç sektöründe öncü firmalardan yerini almıştır.

Kiralık vinç ile sektörün tüm ihtiyaçlarına karşılık veren TT Vinç müşterilerine uygun fiyat politikasını vermekte birlikte ulaşabileceğiniz tüm vinç kategorilerini bünyesinde barındırmaktadır.

TT Vinç verdiği hizmetler ile ön plan çıkmaktadır. Makine taşımacılığı, mobil vinç, inşaat saha çalışmaları, Jumbo cam montajı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Vinç kiralama hizmetlerinde sürekli değişen ve yeni tüzük ve kanunlar ile birlikte teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve diğer vinç kiralama hizmetlerinden bizi ayıran en önemli özelliklerimiz kalite, hız ve güven olarak diğer firmalardan farklıyız. Tüm çalışma arkadaşlarımız kendi alanlarında uzman olmakla birlikte sertifikasyon eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlamışlardır.

Vizyonumuz

TT Vinç sürekli kendi bünyesinde büyümeler gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük vinç kiralama hizmetlerin de ilk sıraya çıkmayı kendisine ilke edinerek bu yönde sürekli çalışmalar yapmaktadır.

TT Vinç İstanbul ve tüm ilçelere sorunsuz olarak hizmet vermektedir.

Kiralık vinç himzetleri ile tüm semtlere hizmet vermekteyiz. yukarıda yazmış olduğumuz telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz ve hizmetlerimizden saatlik, günlük, aylık ve yıllık olarak hizmet alabilirsiniz. vinç kiralama, kiralık vinçler,istanbul vinç kiralamavinç hizmetlerini hemen almak için bizimle 7 / 24 hizmet alabilirsiniz.

Kurumsal 12 Eylül 2017

7 / 24 Saat Hizmet Vermekteyiz

Vinç kiralama hizmetlerini alanında uzman kadrolarımız ile 7 / 24 saat kesintisiz olarak vermekteyiz.
0216 367 26 78 –  
0532 606 84 18
– info@ttvinc.com.tr

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin

Tıkla (Hemen Arayınız) !