Kartal Vinç

No Comments

0216 367 26 780532 606 84 18

Ödeme Yönetimini Kredi Kartı İle Yerinde Yapabilirsiniz

Kartal vinç kirama hizmetleri ile siz değerli kartal da ikamet eden müşterilerimiz kiralık vinç sektöründe yaklaşık 10 yıllık geniş bir tecrübe ile vinç kiralama hizmetleri vermekteyiz. Vinçlerimiz yeni olup periyodik cetvele göre bakımları yapılmakta ve istenilen hizmeti hızlı, güvenilir, kaliteli bir şekilde vermekteyiz. Vinçlerimizi kullanan ekip arkadaşlarımızın vinç alanında tecrübeleri oldukça sağlam ve şuana kadar taşıma, kaldırma, indirme gibi alanlar da müşterilerimize herhangi bir sorun çıkartmadık kaliteden ve güvenden asla taviz vermeyeceğiz.

Kiralık vinç himzetleri ile tüm semtlere hizmet vermekteyiz. yukarıda yazmış olduğumuz telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz ve hizmetlerimizden saatlik, günlük, aylık ve yıllık olarak hizmet alabilirsiniz. vinç kiralama, kiralık vinçleristanbul vinç ,  vinç hizmetlerini hemen almak için bizimle 7 / 24 hizmet alabilirsiniz.
5 tonluk vinç => 18 metre uzunluğu,
25 tonluk vinç => 22 metre uzunluğu,
35 tonluk vinç => 37 metre uzunluğu,
45 tonluk vinç => 44 metre uzunluğu,
Vinçlerimiz ve bünyemiz de bulunan 24 metre sepetli vinç ile 30 metre sepetli vinçlerimiz ile siz değerli müşterilerimize vinçlerimizi, saatlik, günlük, aylık ve yıllık olarak kiraya vermekteyiz.
Kartal vinç olarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Son Yazılar

Diğer Yazılarımız

Tüm Yazılar
No Comments
 

Leave a Comment